Hispaania keele algkursus A1 internetipõhine e-õpe

Admin bar avatar
570.00€ 290.00€
hispaaniakeelealgkursusa1

Hispaania keele algkursus A1 on nullist algav keelekursus, see tähendab, et te ei pea veel sõnagi hispaania keelt oskama.

Meie A1 kursuse lõpetades saate näiteks  järgnevast kuulamisharjutusest täielikult aru!

 

Selles hispaania keele algkursuses õpetame nii põhisõnavara kui ka grammatikat ja seda kõike väga erilisel viisil. Nimelt on kogu õppimine 100% internetipõhine e-õpe, oleme koostanud 30 õppevideot (kestusega 30–60 minutit), nendes videodes selgitame uue materjali võimalikult lahti ja iga video lõpus on kordamisosa, s.t. me kasutame sellist tampivat meeldejätmismetoodikat. Teeme pidevat kordamist, mis aitab isegi kõige halvema peaga õppuril keele selgeks saada.

Kuid kas see hispaania keele kursus ei sobigi “kiire õppimisvõimega” õppuritele? Ikka sobib ja väga edukalt! Nimelt saavad sellised õppurid intensiivkursusena läbida nii videod kui ka muu materjali. Õppimise kiiruse määrab õppija ise! Võite selle algkursuse läbida kahe kuu või ühe aasta jooksul- see on täielikult teie otsustada! Kogu materjal on teile kohe korraga saadaval, kuid õppevideosid tuleks läbi võtta siiski järjekorras, sest see kursus on üles ehitatud põhimõttele, et iga järgmine teema põhineb eelmisel ja eelnevatel. Ühe video vahele jätmisel ilmub kohe õppimisse “auk”.

Igas teemas on üks õppevideo koos uute sõnade ja grammatikaga. Kõike, mida videos näete, seda ka selgitatakse nii palju kui võimalik! Lisaks õppevideole leiate ka kuulamisharjutuse, mille sisu on võetud ainult õpitud materjalist. Kuulamisharjutused on loetud ehtsas hispaania keeles nagu ka teised hispaaniakeelsed tekstid. Enesekontrolliks on lisatud ka tekst nii hispaania kui ka eesti keeles peidunuppude alla! Igas teemas on olemas ka allalaetavad materjalid (uued sõnad ja grammatika)

Hispaania keele algkursuse A1 läbimisel saate sooritada lõputesti ja eduka läbimise korral saate ka vastava e-tunnistuse A1 keelekursuse läbimise kohta.

Algkursuse A1 läbimisel on soovitatav jätkata A2 eelkesktaseme kursusega.

Kursuse andmed

  • Õppemoodulid 89
  • Harjutused 1
  • Kestvus Individuaalne
  • Keeletase A1 Algkursus
  • Keel Hispaania keel
  • Õpilased 2487
  • Lõputest Jah
  • Lõputunnistus Jah
570.00€ 290.00€