Hispaania keele algkursus A1 internetipõhine e-õpe

Kasutaja avatari
(0 review)
290.00€ 190.00€
hispaaniakeelealgkursusa1

Hispaania keele algkursus A1 on nullist algav keelekursus. Eeldame, et te ei oska veel sõnagi hispaania keelt. Alustame õpinguid tähtede ja täheühendite selgekstegemisega ja liigume samm-sammult edasi. Kursuse lõpuks oskate lihtsamate väljenditega vestelda, saate aru lihtsatest tavakõnedest ja -tekstidest ning kirjutate selles kursuses omandatut ilma grammatiliste ning ortograafiliste vigadeta.

Meie A1 kursuse lõpetades saate täielikult aru järgnevast kuulamisharjutusest!

 

AINULAADNE KORDAV MEELDEJÄTMISMETOODIKA
Selles hispaania keele algkursuses õpetame nii põhisõnavara kui ka grammatikat ja seda kõike väga erilisel viisil. Kogu õppimine on 100% internetipõhine e-õpe õpikeskkonnas. Oleme koostanud 30 õppevideot kestvusega 30–60 minutit, millega omandate algtaseme võimalikult lihtsalt, aga kiiresti. Õppevideotes selgitame uue materjali maksimaalselt lahti ja iga video lõpus on ka kordamisosa kogu õpitud materjali kohta. Kasutame efektiivset kordavat meeldejätmismetoodikat. Ei mingit tuupimist! Pidev kordamine ja detailsed selgitused aitavad isegi kõige halvema peaga õppuril keele selgeks saada.

SOBILIK KA KEELEANDETUTELE
Meie ainulaadne hispaania keele algkursus A1 sobib praktiliselt kõigile! Vajalik on vaid internetiühendus, et saaksite sisse logida õpikeskkonda, kus on olemas kõik teemad koos õppevideote, kuulamisharjutuste ja allalaetava materjaliga.
Kui olete varasemalt käinud keelekursustel ja uue materjali meeldejätmisega tekkis probleeme, siis meie kursusega seda kindlasti ei juhtu! Unustage halvad mälestused ja see, et teil pole keelte peale annet! Kuulake vaid meie õppevideosid ning selged ja lihtsad selgitused teevad grammatika täiesti arusaadavaks. Iga teema kordamisosa kinnistab kõik õpitu. Kas see hispaania keele algkursus sobib ka “kiire õppimisvõimega” õppuritele? Ikka sobib ja kohe vägagi! Nimelt saavad sellised õppurid intensiivkursusena läbida nii õppevideod kui ka muu materjali just neile sobivas tempos. Õppimise kiiruse määrab õppija ise! Võite selle algkursuse läbida kahe kuu või ühe aastaga- valik on teie! Kogu materjal on õpikeskkonnas teile kohe korraga saadaval 24/7. Ligipääs õpikeskkonda on alati garanteeritud!

TEEMADE ÜLESEHITUS
Meie hispaania keele algkursuses on 30 teemat. Igas teemas on üks õppevideo koos uute sõnade, grammatika ja kordamisosaga. Kõik videos nähtu on “nämmutades” lahti seletatud!
Lisaks õppevideole leiate ka kuulamisharjutuse, mille sisu on võetud ainult õpitud materjalist. Kuulamisharjutused on loetud ehtsas hispaania keeles nagu ka kõik teised õppevideote hispaaniakeelsed tekstid. Enesekontrolliks on lisatud tekst nii hispaania kui eesti keeles peidunuppude alla! Korrake kuulamisharjutust kuni sellest täielikult aru saate.
Igas teemas on olemas ka allalaetavad materjalid (uued sõnad ja grammatika). See annab hea võimaluse kogu grammatika ja sõnad välja printida ning paberkandjalt neid vajadusel korrata.
Meie hispaania keele algkursuse õppevideosid tuleks läbi võtta järjekorras, sest see kursus on üles ehitatud põhimõttel, et iga järgmine teema põhineb eelmisel ja eelnevatel. Meie kursus sobib nii kuulmismäluga kui ka nägemismäluga õppuritele, sest kõikides videotes kuulete ja näete õpitavat materjali üheaegselt.

LÕPUTEST ja e-TUNNISTUS
Hispaania keele algkursuse A1 lõpetamisel saate sooritada lõputesti ja selle eduka läbimise korral saate ka vastava e-tunnistuse A1 keelekursuse läbimise kohta.

MEIE KURSUSTE EELISED
* Kõik meie kursused jäävad avatuks. Piiramatu kasutusaeg võimaldab õppida igavesti
* Ka peale lõputesti tegemist saate ikka ja jälle kõiki materjale korrata. Ligipääs õppevideotele ja kuulamisharjutustele on piiramatu.
* Kõik õpikeskonnas tehtavad uuendused ja lisatavad materjalid on meie õppuritele tasuta
* Meie kursuseid saate soetada ühekordse maksega, muid kulusid ei lisandu
* Meie õpikeskkond on avatud 24/7
* Õppimiseks vajate vaid internetiühendusega arvutit, tahvelarvutit või telefoni

GARANTII
Kui peaksite esimese 7 päeva jooksul tundma, et hispaania keele algkursus teile ei sobi, siis saate 100% raha tagasi!

Liituge meie kursusega juba täna! Oleme veendunud, et meie hispaania keele kursus saab teie lemmikuks!

A1 algkursuse läbimisel on soovitatav jätkata A2 eelkesktaseme kursusega.

Kursuse andmed

  • Õppemoodulid 89
  • Harjutused 1
  • Kestvus Individuaalne
  • Keeletase A1 Algkursus
  • Keel Hispaania keel
  • Õpilased 4758
  • Lõputest Jah
  • Lõputunnistus Jah
290.00€ 190.00€