Hispaania keele eelkesktaseme kursus A2 internetipõhine e-õpe

Admin bar avatar
550.00€ 290.00€
hispaaniakeelealgkursusa2ekursus

Hispaania keele eelkesktaseme kursus A2 jätkub täpselt sealt, kus A1 kursus lõpeb – see teeb väga mugavaks hispaania keele algkursuse A1 lõpetanutel jätkata A2 eelkesktaseme kursusega.

Õppemetoodika ja ülesehitus A2 kursusel on täpselt samasugune nagu A1 kursusel. Tegemist on õppevideodega, iga video juurde kuulub ka kuulamisharjutus ehtsas hispaania keeles.  Kogu õpe on 100% internetipõhine e-õpe, oleme valmistanud õppevideod, nendes videodes selgitame väga üksikasjalikult kõik uue materjali läbi ja iga video lõpus on kordamisosa s.t kasutame sellist tampivat meeldejätmismetoodikat. Pidevalt kordame ja kordame, mis aitab ka kõige “halvema peaga” õppuril keele siiski selgeks saada.

Kõigil meie hispaania keele kursuse tasemetel kasutame meetodit, et nii keelest arusaamine, kuulamis-, kirjutamis-,  hääldusoskus kui ka grammatika õppimine käiksid käsikäes.

See A2 taseme kursus on ka ideaalne neile, kes pole küll meie A1 kursust läbinud, kuid on mingid algteadmised siiski hispaania keelest olemas. Sel juhul tasuks vaadata A1 kursuse teemasid, et kas tulevad tuttavad ette.

A1 keelekursuses võtsime läbi kõige, kõige lihtsamad ja enamkasutatavad sõnad ja igapäevaelu põhiteemad, A2 kursuses aga süveneme igasse teemasse, võtame igas teemas juurde sama valdkonda kuuluvad uued sõnad, mis on samuti olulised igapäevaelus. Samuti teeme selgeks, kuidas minevikku ja tulevikku väljendada. Kõigi õpitud tegusõnade minevik, olevik ja tulevik peab kursuse lõpuks täielikult selge olema.

Kui olete lõpetanud A2 eelkesktaseme kursuse, siis olete ka kätte saanud vajalikud oskused, et igapäevaelus, tööl, ametiasutustes hakkama saada. Kui tahate aga rääkida heal tasemel ja grammatiliselt perfektselt, siis olete oodatud B1 kursusele.

Hispaania keele eelkesktaseme A2 lõpetamisel tuleb läbida test ja selle edukal läbimisel saab ka vastava tunnistuse A2 keelekursuse läbimise kohta.

Eelkesktaseme kursuse A2 lõpetamisel on soovitav jätkata B1 keskastme kursusega.

 

 

Kursuse andmed

  • Õppemoodulid 86
  • Harjutused 1
  • Kestvus Individuaalne
  • Keeletase A2 Eelkesktase
  • Keel Hispaania keel
  • Õpilased 94
  • Lõputest Jah
  • Lõputunnistus Jah
550.00€ 290.00€