Hispaania keele eelkesktaseme kursus A2 internetipõhine e-õpe

Kasutaja avatari
(0 review)
290.00€ 190.00€
hispaaniakeelealgkursusa2ekursus

Hispaania keele eelkesktaseme kursus A2 jätkub täpselt sealt, kus A1 kursus lõpeb. See võimaldab hispaania keele algkursuse A1 lõpetanutel sujuvalt ja mugavalt jätkata A2 eelkesktaseme kursusega. Alustame A2 kursust intensiivse A1 kursuse kordamisvideoga, mis tuletab kiirelt meelde kogu A1 kursuses õpitu. A2 eelkesktaseme kursuse lõpetamisel olete kätte saanud vajalikud oskused, et igapäevaelus, tööl, ametiasutustes ja erinevates situatsioonides hakkama saada.

AINULAADNE KORDAV MEELDEJÄTMISMETOODIKA
A2 kursuse õppemetoodika ja ülesehitus on täpselt samasugune nagu A1 kursuses. Tegemist on 100% internetipõhise sisutiheda kursusega ja õppimine toimub õpikeskkonnas e- õppevormis. Õppevideodes selgitame üksikasjalikult kogu uue materjali läbi põimides omavahel grammatika ja uued sõnad. Iga video lõpus on kordamisosa s.t kasutame efektiivset kordavat meeldejätmismetoodikat. Pidevalt kordame ja kordame, mis aitab ka kõige “halvema peaga” õppuril hispaania keele järgmisele tasemele viia.

KELLELE A2 KURSUS SOBIB?
Meie A2 kursus on ideaalne juba meie A1 algkursuse lõpetanutele, sest üleminek on 100% sujuv ja edasi õppida on kerge ja mugav.
Siiski see A2 taseme kursus on ka ideaalne neile, kes pole küll meie A1 kursust läbinud, kuid omavad elementaarseid algteadmiseid hispaania keelest. Sel juhul tasuks vaadata A1 kursuse teemade loetelu, et kas tuleb tuttav ette.

TEEMADE ÜLESEHITUS
Kokku on samuti 30 teemat, igas teemas on õppevideo, kuulamisharjutus ehtsas hispaania keeles ja allalaetavad materjalid (grammatika ja uued sõnad). Videode kestvus on tunduvalt pikem, keskmiselt 50 -90 minutit. Kui A1 keelekursuses võtsime läbi kõige lihtsamad ja enamkasutatavad sõnad ja igapäevaelu põhiteemad, siis A2 kursuses süveneme igasse teemasse veelgi. Igas teemas võtame juurde sama valdkonda kuuluvad uued sõnad, mis on samuti olulised igapäevaelus. Teeme selgeks, kuidas minevikku ja tulevikku väljendatakse. Kõigi õpitud tegusõnade minevik, olevik ja tulevik peab kursuse lõpuks täielikult selge olema. Vaatame ka tähtsamate ebareeglipäraste verbide eri aegu. Hispaania keelest arusaamine, kuulamis-, kirjutamis-, hääldusoskus ja ka grammatika õppimine käivad selles kursuses käsikäes.

LÕPUTEST ja e-TUNNISTUS
Hispaania keele eelkesktaseme kursuse A2 lõpetamisel saate sooritada lõputesti ja selle eduka läbimise korral saate ka vastava e-tunnistuse A2 keelekursuse läbimise kohta.

MEIE KURSUSTE EELISED
* Kõik meie kursused jäävad avatuks. Piiramatu kasutusaeg võimaldab õppida igavesti
* Ka peale lõputesti tegemist saate ikka ja jälle kõiki materjale korrata. Ligipääs õppevideotele ja kuulamisharjutustele on piiramatu.
* Kõik õpikeskonnas tehtavad uuendused ja lisatavad materjalid on meie õppuritele tasuta
* Meie kursuseid saate soetada ühekordse maksega, muid kulusid ei lisandu
* Meie õpikeskkond on avatud 24/7
* Õppimiseks vajate vaid internetiühendusega arvutit, tahvelarvutit või telefoni

GARANTII
Kui peaksite esimese 7 päeva jooksul tundma, et hispaania keele A2 eelkesktaseme kursus teile ei sobi, siis saate 100% raha tagasi!

Liituge meie kursusega juba täna! Oleme veendunud, et meie hispaania keele kursus saab teie lemmikuks!

A2 eelkesktaseme kursuse lõpetamisel on soovitav jätkata B1 keskastme kursusega.

 

 

Kursuse andmed

  • Õppemoodulid 86
  • Harjutused 1
  • Kestvus Individuaalne
  • Keeletase A2 Eelkesktase
  • Keel Hispaania keel
  • Õpilased 1193
  • Lõputest Jah
  • Lõputunnistus Jah
290.00€ 190.00€