Hispaania keele kesktaseme kursus B1 internetipõhine e-õpe

Kasutaja avatari
(0 review)
450.00€
hispaaniakeelekesktasemekursusb1ekursus
hispaaniakeelekesktasemekursusb1ekursus

Hispaania keele kesktaseme kursus B1 jätkub täpselt sealt, kus A2 kursus lõpeb – see teeb väga mugavaks hispaania keele eelkesktaseme kursuse A2 lõpetanutel jätkata B1 taseme kursusega.

Õppemetoodika ja ülesehitus B1 kursusel on täpselt samasugune nagu A1 ja A2 kursustel. Tegemist on õppevideodega, iga video juurde kuulub ka kuulamisharjutus ehtsas hispaania keeles.  Kogu õpe on 100% internetipõhine e-õpe, oleme valmistanud õppevideod, nendes videodes selgitame väga üksikasjalikult kõik uue materjali läbi ja iga video lõpus on kordamisosa s.t kasutame sellist tampivat meeldejätmismetoodikat. Pidevalt kordame ja kordame, mis aitab ka kõige “halvema peaga” õppuril keele siiski selgeks saada.

Kõigil meie hispaania keele kursuse tasemetel kasutame meetodit, et nii keelest arusaamine, kuulamis-, kirjutamis-,  hääldusoskus kui ka grammatika õppimine käiksid käsikäes.

See B1 taseme kursus on ka ideaalne neile, kes pole küll meie A1 ja A2 taseme kursuseid läbinud, kuid omavad piisavalt teadmiseid hispaania keelest. Sel juhul soovitaksin vaadata A1 ja A2 kursuse teemasid, et kas tulevad tuttavad ette, kindlasti peaks nii mineviku kui tuleviku moodustamine selged olema.

A1 ja  A2 kursused andsid hispaania keele põhioskused kätte. B1 kursus aga annab perfektse keeletaseme s.t. et kõigis olukordades nii Hispaanias kui ka mujal hispaania keelt kõnelevates riikides hästi hakkama saada. Kursuse lõpuks on saavutatud hea keeleoskus koos grammatiliselt korrektsete vormidega igapäevaelus, ametiasutustes, tööl jne. hakkama saamiseks

Kui olete lõpetanud B1 kursuse, oskate rääkida heal tasemel ja grammatiliselt perfektselt, aga saab end veelgi täiustada ja seda juba B2 kursusel, et jõuda väga heale hispaania keele tasemele.

Hispaania keele kesktaseme B1 lõpetamisel tuleb läbida test ja selle edukal läbimisel saab ka vastava tunnistuse B1 keelekursuse läbimise kohta.

Kesktaseme B1 lõpetamisel on soovitav jätkata B2 kõrgema keskastme kursusega.

Hetkel on meil B1 kursus valmimisel, paneme kursuse kohe siia üles kui kogu kursus on valminud. Selle kursuse valmimise tähtaeg on 2021 a.

Kursuse andmed

  • Õppemoodulid 90
  • Harjutused 0
  • Kestvus Individuaalne
  • Keeletase B1 Kesktase
  • Keel Hispaania keel
  • Õpilased 1
  • Lõputest No
  • Lõputunnistus Jah
450.00€

Hetkel on meil B1 kursus valmimisel, paneme kursuse kohe siia üles kui kogu kursus on valminud. Selle kursuse valmimise tähtaeg on 2020 a. suvi.