Hispaania keele kõrgema kesktaseme kursus B2 internetipõhine e-õpe

Kasutaja avatari
(0 review)
580.00€
hispaaniakeelekõrgkesktasemekursusb2ekursus
hispaaniakeelekõrgkesktasemekursusb2ekursus

Hispaania keele kõrgema kesktaseme kursus B2 on sobilik neile, kes oskavad hispaania keelt keskmisel tasemel, aga tahavad jõuda väga heale tasemele s.t. kõrgemale kesktasemele.

Õppemetoodika ja ülesehitus B2 kursusel on täpselt samasugune nagu A1, A2, B1 kursustel. Tegemist on õppevideodega, iga video juurde kuulub ka kuulamisharjutus ehtsas hispaania keeles.  Kogu õpe on 100% internetipõhine e-õpe, oleme valmistanud õppevideod, nendes videodes selgitame väga üksikasjalikult kõik uue materjali läbi ja iga video lõpus on kordamisosa s.t kasutame sellist tampivat meeldejätmismetoodikat. Pidevalt kordame ja kordame, mis aitab ka kõige “halvema peaga” õppuril keele siiski selgeks saada.

Kõigil meie hispaania keele kursuse tasemetel kasutame meetodit, et nii keelest arusaamine, kuulamis-, kirjutamis-,  hääldusoskus kui ka grammatika õppimine käiksid käsikäes.

See B2 taseme kursus on ka ideaalne neile, kes pole küll meie A1, A2 ja B1 taseme kursuseid läbinud, kuid siiski omavad keskmiseid teadmiseid hispaania keelest. Sel juhul soovitaksin vaadata meie eelnevate kursuse teemasid, et kas seal loetletud teemad on teile tuttavad, sest muidu võib raskeks minna.

B1 kursus andis keskmise ja hea keeletaseme s.t. et kõigis olukordades nii Hispaanias kui ka mujal hispaania keelt kõnelevates riikides hästi hakkama saada. B2 kursus aga viib keeleoskuse kõrgemale tasemele s.t. et saate ka keerulistes olukordades hispaania keelega hakkama, mõistate väga hästi televisioonisaateid, raadiot ja muid situatsioone.

Kui olete lõpetanud B2 kursuse, oskate rääkida väga heal tasemel ja grammatiliselt väga perfektselt, sest olete ikka läbinud kõrgema kesktaseme õppe.

Hispaania keele kõrgema kesktaseme B2 lõpetamisel tuleb läbida test ja selle edukal läbimisel saab ka vastava tunnistuse B2 keelekursuse läbimise kohta.

Hetkel on meil B2 kursus valmimisel, paneme kursuse kohe siia üles kui kogu kursus on valminud. Selle kursuse valmimise tähtaeg on 2021 a.

Kursuse andmed

  • Õppemoodulid 89
  • Harjutused 1
  • Kestvus Individuaalne
  • Keeletase B2 Kõrgem kesktase
  • Keel Hispaania keel
  • Õpilased 0
  • Lõputest No
  • Lõputunnistus Jah
580.00€

Hetkel on meil B2 kursus valmimisel, paneme kursuse kohe siia üles kui kogu kursus on valminud. Selle kursuse valmimise tähtaeg on 2020 a. lõpp.